دستگاه درمالوکس DERMALUX

دستگاه فتودینامیک، ال ای دی تراپی و لیزر کم توان DERMALUX مدل LT6 محصول هلدینگ کاویان گستر یک دستگاه چند منظوره با قابلیت های فراوان می باشد این دستگاه با وجود پروب های قابل تعویض و پنل ال ای دی قابل تنظیم زاویه با طول موج های 420nm برای کنترل ترشحات سبوم و درمان آکنه های فعال و طول موج 520 برای کاهش التهاب و برانگیختگی و طول موج 590 nm برای آبرسانی و کاهش قرمزی و طول موج 635nm برای افزایش جریان خون و کلاژن سازی و810nm برای جوان سازی و ترمیم پوست کاربرد دارد .

 

 

اگر قرصی وجود میداشت که اثرات ضد پیری قوی روی پوست ما داشته باشد، مبارزه با بیماری های عصبی، مبارزه با افسردگی و اضطراب، افزایش چربی سوزی، سرعت بهبودی پس از ورزش، افزایش قدرت و استقامت، مبارزه با برخی شرایط خودایمنی، مبارزه با ریزش مو و سرعت بخشیدن به بهبودی آسیب‌دیدگی – همه آنها را بدون عوارض جانبی و یا به مقدار اندک – داشته باشد، یک داروی پرفروش میلیارد دلاری میبود. به صدها میلیون نفر از مردم گفته می شد که هر روز آن را استفاده کنند. و پزشکان در سراسر جهان آن را “داروی معجزه آسا” می نامیدند.

نکته ی شگفت انگیز آن است که آن دارو وجود دارد.

اما این دارو قرص نیست، بلکه این نور قرمز و نزدیک به مادون قرمز است.

نور درمانی با نور قرمز و مادون قرمز نزدیک یکی از بزرگترین اکتشافات در رابطه با سلامت در نیم قرن اخیر است. دانشمندان صد ها مطالعه را در رابطه با قدرت نور قرمز و نزدیک به مادون قرمز برای افزایش سلامت انسان در چند دهه گذشته جمع آوری کرده اند. ولی با این حال، بسیاری از مردم حتی در مورد آن نشنیده اند.

بسیاری از مردم نور را به سادگی نقطه مقابل تاریکی می دانند. تاریکی فقدان نور است و نور چیزی است که روشن می کند و به ما اجازه می دهد اشیا را ببینیم. این موارد معمولی است که اکثر ما در رابطه با نور میدانیم. بنابراین، این ایده که نور وارد سلول‌های ما می‌شود و بر عملکرد سلول‌های انسان تأثیر می‌گذارد، اغلب با شگفت زدگی یا حتی مردمی که به چنین مسئله ای میخندند، مواجه می‌شود. در واقع، اکثر ما کاملاً از این موضوع غافل هستیم که نور (انواع بسیار خاص نور) تأثیر عمیقی بر سلامت ما دارد و در واقع جزو مواد مغذی ضروری هستند، مشابه مواد مغذی موجود در غذا.


به معنای واقعی کلمه بیش از ده هزار مطالعه در مورد ارتباط انواع مختلف نور با سلامت انسان انجام شده است. از این میان، نور قرمز و نزدیک به مادون قرمز است که شاید جالب ترین و قدرتمندترین نور ها در تأثیر آنها بر سلامت انسان باشد.

کاتالوگ

برای دانلود کاتالوگ این محصول میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ویدیو آموزشی

به زودی ویدیو آموزشی قرار خواهد گرفت.